Meble hotelowe

Nasza pracownia projektowa zajmuje się także produkcją mebli hotelowych.

Jako profesjonaliści z bogatym doświadczeniem wiemy, że meble hotelowe powinny posiadać kilka istotnych cech, które odróżniają je od mebli przeznaczonych do domu czy innej przestrzeni. Meble hotelowe muszą być bowiem trwałe, atrakcyjne, praktyczne, a jednocześnie gwarantować użytkownikom bezpieczeństwo. Dokładamy starań, by oferowane przez nas meble sprostały oczekiwaniom naszych klientów.

Meble hotelowe - realizacja - hall

Funkcjonalność i estetyka mebli hotelowych

Zdajemy sobie sprawę, że jakość mebli hotelowych w dużej mierze decyduje o jakości danego obiektu. W swojej pracy dbamy więc o zachowanie wysokiej estetyki i dopracowanie nawet najmniejszych szczegółów. Jednocześnie pamiętamy, że wizualne cechy to nie wszystko – meble hotelowe muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Tworzymy je z myślą o intensywnym i długoletnim użytkowaniu, do produkcji wykorzystując najwyższej jakości materiały i pracując na najlepszych maszynach. Dzięki temu klienci danego hotelu będą mogli być zadowoleni nie tylko z wyglądu pomieszczeń, ale przede wszystkim z pełnego komfortu w każdym z hotelowych pokojów.

Doświadczenie i profesjonalizm

Za nasz sukces odpowiedzialna jest doświadczona i zgrana kadra pracowników. Zarówno w przypadku projektowania, jak i wykonywania dużych czy małych elementów, pracujemy z pasją, zaangażowaniem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Tworzony przez nas zespół posiada odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Spośród konkurencji wyróżnia nas otwartość na wszelkiego rodzaju innowacje, plany czy pomysły klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, na pierwszym miejscu stawiając jego potrzeby. Staramy się, by nasze projekty spełniły oczekiwania, a jednocześnie jak najlepiej wpisały się w wystrój hoteli.

Wysoka jakość

Nasze meble hotelowe tworzymy z myślą o długoletnim użytkowaniu. Do ich produkcji używamy wysokiej jakości maszyn i urządzeń obsługiwanych wyłącznie przez profesjonalistów. Tym samym nasi klienci mogą mieć całkowitą pewność, że zakupione meble będzie cechować wysoka jakość, a przede wszystkim długi czas użyteczności nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Meble oferujemy w wielu wariantach, nie tylko jeśli chodzi o ich ustawienie czy dobór, ale także ze względu na kolorystykę, styl wykonania, fakturę powierzchni czy użyte przy produkcji materiały.

Pełen zakres usług

W ramach świadczonej przez nas działalności zapewniamy kompleksowy szereg usług. Wszystko rozpoczyna się od spotkania w naszej firmie, gdzie po wstępnej rozmowie jesteśmy w stanie przedstawić klientowi nasze propozycje, a także dostosować ofertę do potrzeb i wymagań. Ustalenie szczegółów współpracy pozwala nam rozpocząć pracę nad projektem. Po zaakceptowaniu projektu przez klienta możliwe jest rozpoczęcie produkcji, gdzie nasi najlepsi fachowcy tworzą wysokiej jakości meble hotelowe. Ostatnim etapem jest umówienie z klientem spotkania, na którym zostanie zamontowane całe umeblowanie.

Dlaczego my?

Warto skorzystać z naszych usług ze względu na szereg naszych zalet takich jak:

– pełen zakres usług;
– indywidualne podejście do każdego klienta;
– wysoka jakość wykonania;
– szybka realizacja zleceń;
– przystępna cena;
– gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności mebli.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie mebli do zabudowy oraz mebli do kuchni. W naszej ofercie znajdą Państwo także meble kuchenne lakierowane, meble do mieszkań indywidualnych, czy gabinetów.